Haljastus

Aiakaar Haljastus tegeleb alates 2004 aastast peamiselt haljastuse kujunduse ja rajamisega Tallinnas.

Oleme haljastusplaane koostanud ning neid reaalselt ka elluviinud ehk rajanud pea viisteist aastat ja oleme seega veendunud, et haljastus võiks olla atraktiivne kõigil aastaaegadel, millest me ka lähtume oma haljastusplaanide koostamisel.

Aia muudavad huvitavamaks kõikvõimalikud väikevormid, huvitavad ja praktilised teed ning ka valgustus, mis koos õigesti valitud taimedega moodustavad harmoonilise terviku muutes sellega aia omanäoliseks ja turvaliseks. Ilus muru ja teerajad on iga aia ehteks, mis seovad omavahel erinevaid aiaosi, pakkudeks rahulikku fooni erinevatele pilkupüüdvatele puudele, põõsastele ja lilledele.

Järjest rohkem soovitakse lisaks iluaiale rajada aeda väike maitsetaimede peenar ning ka maitsta oma aia marju ja õunu.

Lisaks tuleb välja selgitada aia looduslikud eeldused:  millises aia osas  on rohkem valgust, kust enamasti tuuled puhuvad ning, milline on muld, kui niiske pinnas.

Meie sooviks on pakkuda tellijale võimalikult parimad lahendused haljasala vormimisel just selliselt, et kliendi soovid ja vajadused oleksid täidetud ning samas saaksid maksimaalselt kasutatud krundi võimalused aia kujundamisel.
Kogu oma tegevusaja vältel oleme pidanud oluliseks usaldusväärsust ja teostatud tööde kvaliteeti.

Meilt saab tellida haljastusprojekte või eskiislahendusi ning haljastuse rajamist. Aia kujundamine sisaldab endas palju huvitavaid võimalusi.  Pakume erinevaid viise, et iga objekt saaks omanäoline ja võimalikult tellija soovide kohane.

Haljastus

Haljastus

Kui alles plaanite aia rajamist, on mõistlik alustada aiaplaani rajajaga koostööd juba varakult. Eriti kasulik on selleks talvine aeg, sest kevadel on tavaliselt kõigil juba tööd palju. Nii saab aiaplaan enne kevadet kõiki soove arvestades valmis ja kui maapind võimaldab, saab juba hoogsalt alustada rajamistöödega.

Talviti teostame ka lumekoristus töid. Tutvu lisaks siit:

Pinnase planeerimistööde ja mururajamise tööde mahukus oleneb tavaliselt sellest, millisel viisil saab tehnikaga rajatavale objektile ligi. Krundile ligipääsu säilimiseks on soovitav jätta uue piirdeaia paigaldamine (või vana asendamine) viimasesse, ehk haljastustööde lõppetappi. Nii säilib juurdepääs mulla jm materjalide veoks.

Järjest rohkem soovitakse lisaks iluaiale rajada aeda väike maitsetaimede peenar ning ka maitsta oma aia marju ja õunu.

Teeme koos Teie aia omanäoliseks.

Küsi lisa siit:

– Haljastus –

Võtke meiega ühendust